Firma HYDROBAU posiada wieloletnie doświadczenie w wierceniu studni głębinowych w kraju i za granicą. Działalność prowadzimy od 20 lat w branży budowlanej w Niemczech. Posiadamy własny sprzęt wiertniczy.

Studnie wiercimy nowoczesną technologią, sprzętem Niemieckim marki WIRTH ECO 002 na Unimogu 1700, który jest uważany za wiodącą w branży wiertniczej i samochodów ciężarowych w Niemczech. Nasza firma oferuje usługę wiercenia studni głębinowych a także instalacji pomp ciepła głównie na terenie polski południowej. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oferujemy wysokiej jakości kompleksowe usługi zarówno dla indywidualnych klientów, firm oraz dla dużych projektów inwestycyjnych (instytucje, jednostki samorządów lokalnych).

Zatrudniamy wykwalifikowaną ekipę pracowników dopasowując odpowiednie rozwiązania do potrzeb klientów. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi wiertniczemu oraz wykorzystywaniu technologii opartej na metodzie wiercenia udarowego, możemy zagwarantować szybkie i sprawne wybudowanie studni głębinowej w Bielsku-Białej lub na Śląsku, a także zadowalające efekty naszej pracy.

Główną specjalizacją firmy jest kompleksowa budowa studni głębinowych zaczynając od wyznaczenia miejsca lokalizacji studni głębinowej a kończąc na podłączeniu studni głębinowej. Współpracujemy z geologiem w celu dokładnego wyznaczenia umiejscowienia studni głębinowej poprzez analizę procesów geologicznych i odszukaniu warstwy wodonośnej.

Firma Beskid Studnie zajmuje się także instalacją i montażem pomp ciepła powszechnie wykorzystywanych do ogrzewania budynków.